Co nabízím?

Kvalitně odvedenou práci, se skvělou přátelskou spoluprací, ze které budete mít radost. Vždy se snažím klientovi vyhovět vstříc.

01

PPC Reklama

Moje dominanta. Nastavím vaše reklamy na Google nebo Seznamu dle vašich potřeb a rozpočtu.

Co mě zkušenosti naučili je, že pokud chcete kvalitní PPC kampaně, musí být i profesionálně nastaveny. Proto tu jsem.

Ač se může zdát, že jsou systémy intuitivní, skýtají mnoho technických specifikací a svoje určitá pravidla, která mohou být matoucí a nejasná. Vaši reklamu rád nastavím a budu řídit nebo vás naučím jak na to.

02

Audity

Nejste si jistí, že vaše současné kampaně fungují jak mají? Ozvěte se mi.

Až příliš často se setkávám s klienty, kteří pochybují o 
důvěryhodnosti svých aktuálních agentur a specialistů. Proto přijdou za mnou.


Podívám se do vašich reklamních systému, které projdu do nejmenšího detailu. A doptám se na důležité otázky. Následně poskytnu zpětnou vazbu a doporučení. I takto začínala spolupráce s některými mými klienty.

03

Školení

Orientovat se ve světě online marketingu může být matoucí. Rád vás zasvětím a naučím vše potřebné.

Rád bych vám předal svoje zkušenosti a znalosti, které jsem za 8 let získal. Pomůžu vám, abyste rozuměli všem pojmům, jak číst v datech a systémech, nastavit strategii nebo kampaně. Vše co budete ke své práci potřebovat.

Rád přijedu i k vám a uspořádáme firemní školení pro vaše zaměstnance marketingového oddělení. Budete tak mít jistotu, že znají vše, aby vaše reklamy fungovali.

04

Strategie

Nevíte jako cestou se vydat a kde začít? 
Pomůžu vám nastavit kompletní strategii.

Jak zvolit tu správnou cestu ve světě online marketingu může být náročné. Máme spoustu platforem a sítí, které nám nabízení svůj prostor.

Společně si ujasníme vaše potřeby, cílovou skupinu a celkovou strategii. 
To vše napasujeme do vašich možností, technických specifikací a vytvoříme ideální způsob propagace vašich produktů nebo služeb.