Kdo doporučuje mé služby?

Kvalitně odvedenou práci, se skvělou přátelskou spoluprací, ze které budete mít radost. 

Vždy jsem ke klientovi upřímný a snažím se směřovat dopředu a správným směrem. Rostu společně s ním.

Zuzana Ševčíková

S Michalem spolupracujeme již tři roky. Díky jeho profesionálnímu přístupu se kampaním našich klientů dlouhodobě daří a prospívají. Vždy se snaží klientovi pomoci nebo poradit, i když je to nad rámec jeho povinností.

Marketingová agentura Suzzie s.r.o.
www.suzzie.cz

CK Melissa travel s.r.o

Pana Pintéra znám již mnoho let a též s ním řeším vše co je potřeba s kvalitním nastavení našich webových stránek, FB a reklam na všech možný platformách.

Ivan Baraník
Jednatel společnosti
autobusovadopravaliberec.cz

INEX-cestovní kancelář s.r.o.

Kvalitní služby pana Pintéra využíváme několik posledních let. Díky jeho schopnostem máme lépe nastaveny reklamy na Google i Seznamu, což nám snížilo náklady na tyto reklamy, ale hlavně navýšilo prodeje zájezdů.

Roman Prach
Jednatel společnosti
ckinex.cz

Bootiq.io

Na spolupráci s Michalem si nejvíce cením jeho otevřenosti a hledání nových příležitostí, jak klientovi pomoci v jeho konkrétním oboru a podmínkách. Jeho schopnost nejenom vytvářet efektivní PPC strategie a úspěšně spravovat kampaně, ale zároveň se podívat na fungování klientů s přesahem na ostatní disciplíny digitálního marketingu, přináší klientům přidanou hodnotu. Kromě toho dokáže svou práci vysvětlovat dle potřeb konkrétního klienta a častokrát překročit jeho očekávání.

Michal je přesně pro někoho, kdo hledá vynikajícího PPC specialistu s přesahem pro dosažení svých cílů.

David Nebřenský
Digital Marketing Team Leader
Bootiq.io

Lodě Česko

S Michalem jsme začali spolupracovat v průběhu sezony, a po řadě zkušeností s víceméně náhodným nastavováním kampaní a reklam s dodavateli i bez nich jsme konečně našli nadšence a odborníka, se kterým spolupráce stojí za to. Michal nejen vše nakliká (to ostatně dělají všichni), ale i o své práci přemýšlí, navrhuje strategii, iniciativně svá nastavení upravuje podle aktuálních výsledků, hodně pracuje s analytikou a obecně pro nás není jen dodavatel, ale partner. Posunuli jsme se mnohem dál.

Petr Volek
Jednatel společnosti
lode-cesko.cz

RájŠperků.cz

S Michalem spolupracujeme zatím krátce, ale s jeho práci jsme velice spokojeni. Je vstřícný, komunikativní, důsledný a hlavně upřímný.
Těšíme se na dlouhodobou spolupráci s ním.

Petr Zachari
Jednatel společnosti
rajsperku.cz

1